Sektory

 

Sektor 1 · Vltava 29 P · řeka

říční závod

Sektor 1

Jde o krásný revír s regulovaným průtokem pod ÚN Lipno, kde řeka protéká hlubokým údolím s velkými balvany v přírodní rezervaci Čertova stěna a který nabízí možnost lovu početné, přirozeně se rozmnožující populace pstruha obecného.

Sektor 2 · Vltava 29, nádrž Lipno II

lodní závod

Sektor 2

Vyrovnávací nádrž Lipno II byla prvním stojatým revírem, kdy byl vysazován pstruh duhový. Po dobu závodů bude udržována stabilní hladina, bude se jednat především o lov čerstvě vysazených ryb.

 

Sektor 3 · Vltava 28

říční závod

Sektor 3

Jeden z nejlepších pstruhových revírů v jižních Čechách a možná v České republice. Díky minimální míře pstruha obecného 45 cm se podařilo vytvořit kvalitní generační hejno a počty pstruhů jsou rok od roku vyšší.

Sektor 4 · Malše 6, nádrž Květoňov

lov na nádrži ze břehu

Sektor 2

Jeden z prvních stojatých pstruhových revírů v Čechách, každoročně je do této 6ha velké nádrže vysazeno okolo 22q duháků. Vyskytují se zde dále trofejní štiky, kapři, plotice, okouni, vzácně i pstruh obecný, jelec tloušť nebo síh maréna.

 

Sektor 5 · Vltava 27

říční závod

Sektor 3

Dolní úsek revíru s pomalejšími pasážemi a častějším výskytem doprovodných druhů ryb, jako je jelec tloušť, jelec proudník, plotice a i lipan. Před závody bude vysazeno větší množství pstruha duhového o hmotnosti 0,3 – 2 kg.

Tréninkové sektory

Vltava 28, Vltava 27

Sektor 4

Sektor 1 – uprostřed závodního sektoru a na řece Malši. Na nádrži Lipno II je povolen jen oficiální trénink. Pro sektor 3 a 5 je vymezen tréninkový úsek na revíru Vltava 27 
Na sektoru 4 nebude povolen trénink, trénovat je možné na menších nádržích (Malče, Dobrkovská Lhotka, Žumberk).