5. – 10. 10. 2021 – Czech Republic – Zábřeh

News and results

Registered teams 2021

BELGIUM Competitors: Nicolas Aguado Ghislain Bebelmans Jacques Lambert Captain: Benoit Deguinze CZECH REPUBLIC Competitors: Kočí Jan Šenkýř Miloslav Pešek Václav Sklenář Karel…

Read more
ÚVODNÍ SLOVO MEZINÁRODNÍHO ORGANIZÁTORA

Vážení přátelé sportovní rybáři,

Poprvé v krátké historii pořádání šampionátů kategorie MASTER  si Vás  s velkou hrdostí dovolujeme pozvat na Mistrovství světa  MASTER 2021 v lovu na umělou mušku do regionu Severní Morava  s jeho krásnými řekami a neméně krásným prostředím s centrem ve městě Zábřeh a ve Wellness hotelu Diana v blízkosti Velkých Losin.

Závody proběhnou  na řekách Morava a Desná, jezerní  lodní závod na vodní nádrži.

Řeky jsou prověřeny řadou lokálních i celorepublikových závodů a jsme si jisti, že tyto vybrané řeky jsou skvělou volbou právě pro kategorii MASTER.

Pro diváky a návštěvníky připravujeme další návazné akce. Doufám, že využijete i možnost navštívit krásná a zajímavá místa v okolí závodů, celý region Severní Moravy stojí za to.

Jménem organizačního výboru mistrovství bych chtěl pozvat všechny zájemce u špičkové muškaření k návštěvě šampionátu, ať přímo na místě, nebo prostřednictvím internetu, a snad se nám podaří závody zorganizovat ke spokojenosti všech účastníků.

Závazná registrace (přihlášení) týmů bude ukončena 30. 6. 2021. Po tomto termínu se již nebude možné přihlásit. Placení startovného bude nutné uhradit v termínu od 19. 7. do 31. 7. 2021.

Žádáme všechny účastníky o rychlé zaslání čísel pasů pro zajištění licencí na adresu: mastercz2021@gmail.com

Vzhledem k současné, stále složité situaci s COVID-19, žádáme všechny týmy, aby zaslané přihlášky byly skutečně závazné a platby byly provedeny v uvedeném termínu !!!

Milan Čubík
vedoucí organizačního výboru
MS MASTER 2021

Pro komunikaci s organizátorem (ne pro registraci) prosím použijte email mastercz2021@gmail.com